| Michael1 a întrebat:

Cum pot scapa de stratul de grasime de pe abdomen? ( numai de pe abdomen )
Funda

2 răspunsuri:
| VladLungu a răspuns:

Poti.Multi fac greseala sa faca abdomene pentru a scpa de gasimea de pe abodmen.Nu.Grasimea de pe abdomen se elimina prin alergare, multa alergare. Abdomenele sunt pentru acei muschi nu pentru eliminarea grasimi.

| Cristina_Mirela_1999 a răspuns:

Prin abdomene, exercitii cardio-vasculare, alimentatie sanatoasa si exercitii de forta insa nu exista slabirea localizata( adica sa slabesti numai o parte a corpului) daca slabesti vei slabi peste tot, insa cu ajutorul exercitiilor poti accentua mai mult doar o anumita parte a corpului.