| HoneyAdam a întrebat:

Cum pot unele fete sa fie asa slabe? http://www.youtube.com/watch?v=yyDUC1LUXSU va rog, vreau sa scap de surplusul de grasime de pe solduri si depe burta. abdomenele ma ajuta? cate sa fac? de 2 luni nu mai mananc seara dupa 6, si nu mai beau sucuri acidulate, cum obinuiam.Beau doar foarte, foarte rar, daca e vreo ocazie mai speciala asa...

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aLeXaNdru145 a răspuns:

1.abomenele nu te ajuta
2.sa nu mai mananci dupa o ora anume e o tampenie, poti sa mananci daca stii ce si cat.
3.chiar daca te-ai lasat de sucuri(bauturi carbogazoase) asta nu te va ajuta sa slabesti, trebuie sa mananci si sanatos.
deci:alimentatie+cardio big grin