| Didutsu a întrebat:

As vrea sa scap de burta si de solduri. Ce ar trebui sa fac, adica ce alimente ar trebui sa mananc si de care ar trebui sa scap? Abdomenele sunt folositoare la ceva?

6 răspunsuri:
| naf29 a răspuns:

Abdomenele intaresc muschii abdominali. Pentru a slabi este indicat sa faci cardio (alergare, biclicleta). Pentru solduri cauta exercitii pentru oblici (e plin netul). Alimentatia trebuie sa contina legume+fructe cat mai mult. Carne usoara. Asta cu mancatul dupa 6 e buna, doar daca te culci la ora 22. Daca te culci la ora 1 noaptea poti manca si mai tarziu. In principiu trebuie sa nu mananci nimic inainte cu 4 ore de somn. Mult succes pentru alte detalii viziteaza: http://antrenorpersonal.wordpress.com/

| anca29 a răspuns:

Fa sport si nu mai manca dupa ora 6... asa slabesti garantat

| kissyou a răspuns:

Uite niste exercitii foarte bune ca sa slbesti: http://www.florinnebunu.ro/,sa mananci din 2 in 2 ore dar doar cate putin si sa mananci mai mult fructe si mancare gatita. Dupa ora 6 nu mai mananci dar pe la ora 8 sa bei o cana de ceai verde (ajuta daca vrei sa slabesti)

| JokerV a răspuns (pentru kissyou):

Iti **** ficatul frate cu ceai verde,,

| kissyou a răspuns (pentru JokerV):

Nu este adevarat daca bei o cana de ceai verde in fiecare seara nu are ce sa iti faca, ba chiar te ajuta si nu numai sa slabesti.

| andreea146 a răspuns:

Sunt bune si abdomenele dar ar trebui combinate cu putina alergare si putin ceai verde, dar NU mai mult de 2 cani pe zi!