| Balaceanu_Andu_1980 a întrebat:

Cum poti face six pack, am 12 ani si 45kg, sa nu aud du-te la sala sau ia tot felul de prostii. Vreau acasa cu ce gasesti prin casa. Daca se poate si alimentatia.

4 răspunsuri:
| FitnessTrainer a răspuns:

Apucate de facut cardio si mananca mai multe proteine, mai putini carbohidrati si mai putine grasimi. Dormi mai mult.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Daca nu ai grasime pe abdomen trebuie sa ti se vada putin muschii si eu zic sa faci abdomene, dar parca nu sunt bune pentru varsta ta. daca nu se vad deloc patratele apuca-te de alergat! cauta si tu pe youtube six pack training, dar nu inteleg de ce 6 ca eu am 8 big grin

| NOBODY a răspuns:

Alimentația cu puțini carbohidrați și puține grăsimi. Antrenament, nu zilnic, ci constant. Faci abdomene, flotări, tracțiuni, tot ce dorești, prin casă. Totuși, trebuie să le faci echilibrat, nici în exces, dar nici puțin.