| Davids98 a întrebat:

Cum poti sa sutezi mai tare la fotbal.
si cu ce parte a piciorului:, latul, siretul, spit...

Răspuns Câştigător
| Frontal a răspuns:

Nu poti suta tare din priemle zile de fotbal. Ai nevoie de exercitiu.
Eu iti recomand partea dintre lat si siret. Sa nu folosesti spitul. Nu este o solutie.

8 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Eu trag tare cu șiretul
si cu spitul dar tragi ca țăranu

| Dennys1521 a răspuns:

Eu unu cu siretul...
dar sa nu bagi deloc sub i-a.
ca ia se duce...bine si asa

| Earthquake a răspuns:

Depinde la mine, din viteza lovesc mai tare cu,, siretu`,,... de faze fixe, latul, vei beneficia de o lovitura mai tehnica si mai sigura.

Răspuns utilizator avertizat
| Biu90 a răspuns:

Mai tare sutezi intotdeauna cu siretul, dar si spitul e o solutie. Dai cu latul cand finalizezi lejer sau cand pasezi de obicei. Incearca cu siretul si prinde mingea in plin

| xF1n3Ti a răspuns:

Eu iti zic sa dai cu latul(cea mai buna solutie)cu latul dai un sut foarte greu de aparat pentru ca cu latul dai cu mai multa tehnica si precizie

| niculaee a răspuns:

Cel mai tare dai cu cioaca indiferent de forta ta. Dar depinde daca ai forta poti trage destul de tare cu siretu... cu latu in general dai plasat tongue

| FilipRye a răspuns:

Eu zic sa dai cu siretul si latullaughing