| marius942 a întrebat:

Cum sa aduni lume in galerie la fotbal?

Răspuns Câştigător
| Disstrict a răspuns:

Dc ai vrea sa ii aduni tu adica din cate stiu un suporter inrait care merge canta etc in galerie o face din proprie perspectiva! Daca cumva ii galerie noua sau eu stiu ati promovat nu stiu de ce echipa este vorba, si vrei sa infintezi tu o galerie incepe cu niste afise lipite in oras pe care sa scrie chemare la galerie etc ora meciu cu cine joaca chestile de baza dar sa nu te astepti sa iti vina 500 odata. Dupa va adunati cat va adunati si organizezi si iesiri cu baieti care ii ai deocamdata si zvonul va circula da o sa iti ia timp

3 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Pai de ce echipa e vorba? si de ce sport e vorba? happy echipa de sah? laughing))

| andreitudose09 a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

A zis fotbal tongue

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru andreitudose09):

Wooooow :o:o:o:o pfff deci ori s-a **** ecranul de nu mi-a aparut ori capul meu laughing) dar cred ca mai degraba capul meu s-a ftt laughing)