| AStc a întrebat:

Cum sa am brațe mai slabe?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Facand mult sport!

| ReddY25 a răspuns:

De ce vrei?

| Xox0 a răspuns:

Ridica greutati

| Ilovedinero a răspuns:

Trebuie sa imbini cardio cu exercitiile pentru triceps.Si eu am avut probleme cu compozitia corporala.La brate pentru a fi mai subtiri trebuie sa tonifiezi zona tricepsului si sa slabesti daca este cazul.

BRATE SUBTIRI SI TONIFIATE - Antrenament Pentru Brate -Arde Grasimea De Pe Brate / Anamaria Izabella
https://www.youtube.com/watch?v=iBstmq75P6w

BRATE SUBTIRI SI TONIFIATE - Antrenament Pentru Brate -Arde Grasimea De Pe Brate / Anamaria Izabella
https://www.youtube.com/watch?v=jTBSylOkkJc

Te rog din suflet nu te infometa ca nu vei rezolva absolut nimic, iti spun din propria experienta, nu vei slabi si daca vei slabi te vei ingrasa super tare la loc, mai bine te tonifiezi, pui masa musculara, mananci sanatos si etc. Daca esti tonifiat vei arata mult mai slab decat daca te infometezi