| AlexSanchez1995 a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai im ifie frica cand sar la cap si nu stiu ce sa fac cand sunt cu mingea la picior ma pierd cateodata... Tehnica si talent toti spun ca am da n-am curaj cum pot fi mai bataios? (ma refer la fotbal) FUNA big grin

Răspuns Câştigător
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Pai cand sari la cap intr-adevar trebuie sa fii si curajos. Cand sari la cap gandeste-te asa : ca de exemplu prietena ta sau fata de care iti place vine la un meci de-al tau. Si normal ca tu trebuie sa joci ca lumea si sa o impresionezi. Gandeste-te si asa, mie imi merge. Si cat despre faptul cu mingea la picior, incearca sa faci niste driblinguri printre jaloane si nu te uita la minge, uita-te in fata. Mie mi-a mers, incearca si tuwinking

| AlexSanchez1995 explică (pentru Catalyn13Barcelona):

Merci frumos imi poti baga ID alexandru_sanchez sa ma mai ajuti cu niste sfaturi daca voi avea nevoie va iti multumesc frumos big grin anticipat

1 răspuns: