| inftball a întrebat:

Cum să fiu un fotbalist bun adică să mi se observe jocul, am 15 ani,mijlocaș,marchez des,driblinguri bune, faze fixe și bătălii aeriene dar sunt mai înjosit și nu mi se observă jocul ce ar trebui să fac?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa joci si mai bine. Probabil te supraevaluezi mult de tot. Cand vei fi cu adevarat bun, vei fi observat, stai fara nici o grija. Nu te gandi la a fi remarcat, gandeste-te la antrenamente si la imbunatatirea jocului