| anonim_4396 a întrebat:

Un fotbalist de liga 4-a ia lunar vreo minim 2000 de lei ca mijlocas?

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Au salarii mediocre, nici 20 de bete nu cred ca iau.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Acum 15 ani daca aveai 2000 de lei in mana spuneai ca ai 20 de milioane de lei vorbind in bani vechi romanesti iar acum ii auzi zicand "am 20 de bete in mana" nu 2000 de lei. Deci e clara treaba devenim tot mai redusi mai limitati.

| ruddy a răspuns:

Undeva la 1500, dar avantajur ar fi ca poti avea si un job pe langa, meciurile de obicei ai in weekend.