| CikEu a întrebat:

Cum sa invat sa inot? cum se inoata?

5 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Eu am invatat sa inot privindu.i pe cei din jurul meu cum inoatahappy si m.am prins repede de miscare e simplu ai grija ca nu trebuie sa.ti fie frica de apa sau poti sa mergi la un profesor e cel mai sigurhappy

| DarknessKirin a răspuns:

Recomand sa te duci la cursurile de innot,si inveti usor acolo,daca ai profi buni zic, gen miramar, procedeul cel mai intalnit e ala crawl care de dai din maini rotatii si dai din picioare, alte procedee sunt brass si fluture, care presupun ca le sti

| dragosvalentin69 a răspuns:

Te duci la piscina si te arunci la apa mare si o sa improvizezi tu atunci, pe loc. Sa fie cineva cu tine sa te ajute daca este cazul. Stai relaxat in apa.

| vasyok97 a răspuns:

Da doar din miini si din picioare si simtete relaxat si staruiete sa iti alungi frica si sa stai la suprafat e usor happy acum funda unde-i?

| andryemilove a răspuns:

Se stie din instint