| treipuncte a întrebat:

Cum sa maresc efortul fizic? fac fotbal si nu prea rezist mai mult de 60 minute... niste pastile ceva pentru efort mai mare sa pot sa rezist 90 minute? dau funda + vot link de unde pot sa le cumpar va rog

Răspuns Câştigător
| Gyk_8082 a răspuns:

La fel eram si eu cand am inceput antrenamentele, ne punea antrenorul sa alergam 3 ture, le alergam insa ma mai si opream si la sfarsit gafaiam asa ca m-am decis ca in fiecare zi sa alerg cate 20 de minute(si tot cresti timpul cand simti ca mai poti) si o sa reusesti, eu am reusit, acum, dupa o luna pot alerga 5 ture fara sa opresc si fara sa gafai(asa tare)

3 răspunsuri:
| Moonster a răspuns:

E u iti recomand sa alergi in fiecare zi cate un pic iar pe zi ce trece sa maresti timpul de alergat cu 3, 4, 6, 9 min si ai sa vezi ca corpul se va obisnui cu efortul

| Gyk_8082 a răspuns:

Am uitat...incerca sa nu mananci cu 2 ore inainte de antrenament

| SpongeBob a răspuns:

Fumezi? Sau bei? De obicei fumatul dauneaza. Si la mine e exact la fel... Eu doar 30 minute pot alerga. Nu am auzit de pastilele cu efortul fizic thinking Consulta-te cu medicul de familie happy.