| treipuncte a întrebat:

Cum sa maresc efortul fizic? fac fotbal si nu prea rezist mai mult de 60 minute... niste pastile ceva pentru efort mai mare sa pot sa rezist 90 minute? dau funda + vot link de unde pot sa le cumpar va rog

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| deea98 a răspuns:

Eu zic sa nu iei pastile, ci sa faci cat mai mult antrenament. E cea mai sanatoasa cale. Alearga in fiecare seara/dimineata, marind distanta pe zi ce trece. Ai nevoie de multa perseverenta si vointa! Pastilele sunt falsuri, plus ca nu sunt sanatoase!