| Biancaaa6729 a întrebat:

Buna seara, TPU. Va rog sa ma ajutati. Daca sunt racit si tusesc, iar azi am facut efort (am jucat fotbal) iar acum tusesc mai tare. Credeti ca efortul afecteaza cu ceva?

Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

Nu afecteaza efortul doar ca probabil era rece iar tu ai transpirat si ai mai luat aer rece in plamini asa infierbantat cum erai...si poate asta e...insanatosire grabnica!

Răspuns utilizator avertizat