| stefanyparis a întrebat:

Cum sa obtin un fund de brazilianca ?
ce exercitii si ce alimente ar trebuie sa consum ?
va rog cine chiar ma poate ajuta sa-mi raspunda si scutiti-ma de raspunsuri ironice
funda ***

Răspuns Câştigător
| Roxy89 a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii ca fundul braziliencelor e anatomic diferit de al nostru. Osul sacru (capatul coloanei vertebrale) are o inclinatie mai mare, astfel incat face cu col. vertebrala un unghi putin mai mare de 90 grade, ceea ce este un bun "suport" pentru un fund foarte bombat. Exercitii nu-ti pot recomanda, pentru ca nu am competenta necesara, iar de dieta nu poate fi vorba. Consumi ce sti ca arde grasimi si nu duce la depozite de grasime si celulita. Ceea ce poti face daca iti permiti, este o operatie (implant), dar trebuie sa mergi la un medic bun altfel te alegi ca altele cu "sani" in loc de fesewinking Implantul trebuie sa aiba marimea potrivita, sa nu fie mai mare decat muschiul fesier, iar in jurul implantului e bine sa injecteze ceva (in general grasime proprie pe care ti-o extrage din alta parte) ca sa nu fie trecerea foarte brusca. Riscul operatiei, la care nu se gandeste multa lume, e ca in timp tesuturile se lasa si nu mai arata la fel. Sper ca ti-am fost de ajutor daca inca te mai intereseaza happy

1 răspuns:
| pufossenia a răspuns:

"fund de brazilianca " thinking suna ciudat! rolling on the floorDeci, nu cred ca exista regimul alimentar pentru a fii asa! Femeile din Brazilalove struck asa sunt! thinking Doamne ce intrebare! Du-te la doctor ca sa-ti mareasca fundulthinking rolling on the floor Dmnee!rolling on the floor