| dragos68 a întrebat:

Cum sa slabesc si sa fac muschi fara sa ma duc la sala?

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Salut Dragos! Nu este nevoie sa te duci la sala ca sa slabesti.
Fii atent...mananca sanatos (nu manca prostii ) si fa miscare (mergi la cumparaturi IDK, plimba-te prin oras sau pur si simplu pune-ti castile in urechi si alearga de unul singur)
Eu unul nu fac asa ceva (de obicei ma plimb mult prin oras)...
Stii ce fac eu? In fiecare seara/dimineata (depinde daca am chef sau nu...) ma apuc sa fac singur un program de forta.
Fii atent. Fa intai o incalzire si dupa un program de forta. Cum este un program de forta?
Uite, sper sa te ajute cat de cat:
http://exercitiisala.blogspot.ro

Bafta!

| IonuţR1995 a răspuns:

O dieta echilibrata, si mult sport. te poate ajuta fara probleme. Apuca-te de un sport, deoarece daca te apuci de un sport, trebuie sa te antrenezi, si faci de toate. Succes.

| Carmen_Violeta_1973 a răspuns:

Incearca intai sa schimbi alimentatia. Incearca o dieta bazata pe proteine, dar fara sport, nu o sa reusesti nimic...alearga, fa cat de mult sport poti