| nameuser a întrebat:

Cum scap de burtica? ce sport,exercitii trebuie sa fac? ce, cand si cum trebuie sa mananc...etc? poate imi da cineva(o fata)care a scapat de grasimea de la burtica niste sfaturi,link-uri, videoclipuri.

3 răspunsuri:
| Iony_5207 a răspuns:

Abdomene (cate 50-100 in fiecaredimineata si seara), paine neagra, prajita (doua felii pe zi). Fara dulciuri dupa ora 16. Ultima masa la ora 18, insotita de un mar. Pe timpul zilei bea apa plata sau limonada (indulcita cu miere, nu zahar).

| AceAl3 a răspuns:

Ce-l mai usor scapi de burtica facand abdomene... eu am facut timp de 2 sap zilnic cate 50-80 nu consecutiv..si dimineata si seara si deja imi scazuse burta la jumate. fundita? :X

| Andrei20133 a răspuns:

Abdomene si mult mers pe jos. mersul pe jos cel putin 30 min/zi recomanda si medicul. tot pentru a slabi evita tutun acid alcool