| pantera09 a întrebat:

Cum scap de grasimea de pe solduri?

Răspuns Câştigător
| oOoRubyoOo a răspuns:

Nu exista slabire localizata
trebuie sa slabesti de pe tot corpul si atunci se va duce si de pe solduri

Ca sa slabesti trebuie sa iei mai putine calorii decat consumi,asta daca vrei sa ai eficienta maxima(timp+bani castigati).

Daca nu,poti manca ce mancai si pana acum si doar sa faci din ce in ce mai multe exercitii care sa te faca sa arzi mai multe calorii.
Mai exista metode "temporare",dehidratarea din acele parti care se face prin sauna si alte metode care sa te faca sa transpiri, operatie, creme
Toate acestea sunt doar temporare iar grasimea/apa va revenii, deoarece tu continui sa iei mai multe calorii decat arzi iar acel exces este depus ca grasime, iar in cazul dehidratarii corpul se va hidrata inapoi.

1 răspuns:
| hermina08 a răspuns:

Tine si tu o dieta