| S3se a întrebat:

Cum se administreasa 100% Whey Gold Standard 908g
http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Sta ndard-908g/
Si, este un gainer bun? mai bun decat GFX, sau mai stiu eu?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Dar asta nu este un gainer, este un concentrat proteic.

Tu stii ce inseamna gainer?

| cristi1505 a răspuns:

Nu e gainer! Sunt proteine din zer.Gfx-8 este gainer dar 100% Whey Gold Standard nu.Depinde acum de ce tip somatic esti tu. Daca esti ecromorf nu are rost sa iei 100% Whey Gold Standard deoarece nu te vei dezvolta.Mai bine ti-ai lua Gfx. Daca esti mezomorf le poti lua deoarece vor avea un efect foarte bun asupra musculaturii tale. Daca esti endomorf la fel le poti lua dar ar fi mai indicat sa iei aminoacizi.

P.S:Este foarte bun acel concentrat proteic din zer.Defapt firma ON scoate numai suplimente de calitate asa ca ai putea sa il iei fara niciun fel de teama.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Acesta este un Whey, supliment pe baza de proteine din zer. Este total diferit de GFX-8 care este un gainer. Ce inaltime si greutate ai?

| S3se explică (pentru BracKMyhay95):

1,75m 65kg 18 ani

| FitMonkey a răspuns:

Mod de administrare - utilizare ON 100% Whey Gold Standard 908g
Recomandari Mega Proteine

Amestecati 1 cupa (30.4 g) cu 200-250 ml apa sau lapte intr-un blender, shaker sau pahar.

asta nu e gainer. deci nu le poti compara
cu gainer iei in greutate
cu un whey si o alimentatie anume depui doar muschi, fara grasime

| S3se explică:

Vreau muschi nu grasime