| Ibrahimovic a întrebat:

Cum se da mingea printre picioarele adversarului la fifa 2007/2012?
Sau alete driblinguri faine?

Răspuns Câştigător
| Razvanp69 a răspuns:

Bai printre picioare nu am incercat, asta cred ca tine de vreun bug la fifa thinking, dar multe driblinguri le faci din shift(2007-2008 pentru ca au aceleasi setari), dar daca iti faci controalele de pe shiftul din stanga si sageti de acolo ies driblingurile. Cauta pe youtube, scrii exact asa "FIFA (aici pui si tu anul) triks" si te inspiri de acolo. Succes!