| nydybody a întrebat:

Cum se executa lovitura de la 11m la fifa 2012? Si cum se apara? Cand incerc sa sutez, jucatorul aluneca. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| raxarazvy a răspuns:

Booon hai sa iti explic cum trebuie sa joci!happy
1.sa incepem cu lovitura de la 11 metri... jucatorul tau nu aluneca numai ca tu trebuie sa alegi forta (te sfatuies sa lasi pe culoarea verde si sa dai space)
2.acum cu apararea mingii dela 11 metri...la fifa 12 nu poti sa te arunci ca in fifa, singurul lucru care trebuie sa il faci este sa alegi un colt si sa duci portarul in stan sau in dreapta din sageti si el apara singur, deci tu trebuie doar sa ghiesti coltul unde v-a suta adversarul ...iti dau un mic secret : atunci ca primesti penalty uitete la superterii din spatele portii si vezii cu se apleata mai mult si adversarul acolo o sa dea!
funda? am nevoie de pentru te rog frumos

| nydybody explică (pentru raxarazvy):

Mersi mult! Chiar meriti funda big grin

1 răspuns: