| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face un pariu sportiv(de ex Steaua si Dinamo), va rog frumos sa-mi explicati de la inceput pana la sfarsit!

17 răspunsuri:
| cristinel375 a răspuns:

Pariurile sportive se pot pune 1 sau 2 adica Steaua sau Dinamo in cazul tau, 1X adica castiga 1 sau face egal, 2X castiga 2 sau face egal, X se termina egal. Poti paria la cornere, SUB 9, 5 sau PESTE, la cartonase, PsF1 sau PsF2 adica "Pauza sau final" 1 sau 2.
Daca intri pe casa pariurilor o sa-ti dai seama sigur.
Iti las un link de la meciul de diseara Pandurii-Dinamo si vezi toate optiunile acolo, iti explica la fiecare.
https://www.casapariurilor.ro/......-B/4219588

| GoldenZenith a răspuns (pentru cristinel375):

Ai uitat de GG (ambele echipe marcheaza), 12 (castiga ori prima echipa, ori a doua), PG1 sau PG2 (primul gol il da prima echipa/primul gol il da a doua echipa), mai poate juca si la scor corect ex dinamo-steaua 2:2, 1r1/1r2 (dupa prima repriza este castigatoare prima/a doua echipa).

| cristinel375 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Da sunt multe, stiu, dar daca accesa link-ul meu vedea toate variantele.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Inca o fata microbista, foarte frumos,, apreciez fetele microbiste enorm de mult!

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Eu i.as explica, dar in locul celor doua echipe propuse, sa iau, de exemplu, Liverpool-Arsenal.Ce zici?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai incercat tu aici sa bagi cutitul in os, dar frustrarea mi-am aruncat-o aseara.
Ce mai poate fi spus? One Arsene W0anger!

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Acest meci este proaspat in mintea mea, iar o alta derivata de pariere ar putea fi minutul primului gol.9? jalnic!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai paria pe Arsenal, chiar nu te-ai invatat minte? Faceam si eu greseala asta sa pariez pe ei, un sfat prietenesc, nu pune 2 pe Arsenal cand are derby-uri, cel putin in perioada asta, ai grija mare pe etapele viitoare

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu,stiu ca.s doua echipe cu potential ofensiv si am pariat pe goluri, dar m.a deranjat handicapul.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai luat pe meciul asta?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

AM si peste 2, 5. A avut o cota de 1.90, dar am pierdut cu Utd.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Utd a facut egal cu amaratii aia de Bour, pe aia i-am egalat de la 3-0 ))))))

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Hei,pai si cine s.ar fi gandit ca niste amarati care nu au mai avut de cateva etape o victorie, cu o defensiva slaba sa-mi dea batai de cap.Nu de alta, dar imi rezervasem si o rochita draguta pe un site.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta este Premier League.
Ti-o fac cadou eu, ca tot a fost ziua ta, de baut dai?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Am dat, am si luat(cum ne.a fost si vorba), apoi iar am dat si la final am luat. un herpes. Daca vrei sa.ti dau, iti dau cu placere.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,,dar nu herpes/

| Datboi a răspuns:

1. Te imbeti cu prietenii. Asta e cel mai important lucru. Beti pana nu mai puteti sta si dati drumu la meci.
2. Va luati la cearta pe tema " cine va castiga". Pentru ca sunteti beti o sa pariati multi, MULTI bani.
3. Te sinucizi ca ti-ai pierdut casa si nevasta/iubita
3 alternativ. Dai muje la toti fraierii de prieteni ca si-au piedut casele.
Sau mergi pe net si scrii unibet si gata. PLS FUNDAAAAAAAAA