| Gimmy97 a întrebat:

Cum se spune la șpagat in engleza? Sti itu, atunci cand stai cu picioarele intinse care formeaza un unghi de 90 d egarde cu trunchiul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Splits.

5 răspunsuri:
| 1Me9 a răspuns:

Splits.Daca tii unul dintre picioare rezemat de perete formeaza un unghi de 90 de grade, daca faci spagatul oriunde alt undeva, unde sa nu te atingi de ceva (ceea ce e normal), unghiul picioarelor e nul ( 0 grade).

| peperonies a răspuns (pentru 1Me9):

Hai sa fim destepti pe internet ca e la moda. a zis clar omul picioarele formeaza un unghi de 90 degrade CU TRUNCHIUL. unghiul picioarelor nu e nul ca daca ar fi 0 grade ai avea ambele picioare unul peste altul e 180 de grade.

| Gimmy97 explică (pentru peperonies):

Am zis ceva gresit sau nu am inteles in totalitate textul, scris de tine anterior, cu privire la subiectul deschis de mine?

| peperonies a răspuns (pentru Gimmy97):

Peperonies a răspuns (pentru WizKhalifa19):
peperonies a răspuns (pentru WizKhalifa19):

| 1Me9 a răspuns (pentru peperonies):

rolling on the floor cum zici tu.