| Gorghi a întrebat:

Cum și când se dau probe la o echipă de fotbal(liga 1)? Aveți vreo idee?⚽️

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu exista probe in liga 1, ori joci pentru o echipa dintr-un esalon inferior si esti remarcat si transferat, ori promovezi treptat prin echipa la care joci din esaloanele inferioare.

| InvatamProgramare a răspuns:

Nu se organizeaza probe pentru echipele din liga 1. In general, probele se dau in ligile inferioare si daca te faci remarcat acolo de scouteri te vor oferta pentru ligile superioare 1 sau 2