| bleakk a întrebat:

Cum va treziti in dimineata imediat urmatoare dupa ce la sala ati tras spate? Eu am o febra foarte puternica in zona lombara si pe la gat,si sunt foarte amortit, este normal? Despre voi ce puteti spune?

2 răspunsuri:
| Aliendina27 a răspuns:

Febra musculara este absolut normala după un efort depășit. Nu este nimic neobisnuit. Alta data sa ai grija sa nu mai fortezi pana la epuizare.

| Andrey0070 a răspuns:

Da este normal. Incearca aminoacizi sau glutamina (iti recomand BulkPowders daca nu ai prea multi bani, sunt foarte accesibile ca pret si foarte bune) si vei vedea ca nu mai ai problemele astea.