| radu999 a întrebat:

Cum vedeti echipa de fotbal perfecta fara urmatorii jucatori : messi neymar xavi iniesta ribery ronaldo, pique, ce sistem ce antrenor si ce rezerva! DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| alex291201 a răspuns:

Titulari:
casilias; puyol; raul; van nistrloi; robinho; beckham; kaka; torje; rusescu; thuram; balloteli.
rezerve:latovlevici; grigore; Mario Götze; Thiago Alcantara; Phil Jones;
antrenor:morinho
sistem:4-4-3

| celdinumbra a răspuns:

Sistem 4-4-2
P.Cech

fundasi:pepe,thiago silva,david luiz,sergio ramos

mijlocasi:di maria,fabregas,ozil,tony kross

atacanti:Zlatan inbrahimovic,Edinson cavani

antrenor:rafa benitez

rezerve:lampard, eden hazard, valdez, rooney, randamel falcao

| Alex1Neymar a răspuns:

Pe teren primul 11
De Gea
Mamadou Sakho Varane Hummels Bale
Gotze Eriksen Wilshere Oscar Isco
Neymar

4-5-1

U-24
Rezerve:Thibaut Courtois, Draxler, El sharaawy, balotelli, P.Jones,Hazard.

Antrenor-Kloop
Funda?

| Catalin2001Ptg a răspuns:

4-3-3
Antrenor: Pep Guardiola
Primul 11: Iker Casilias-David Alves-David Villa-Puyol- Gareth Balle-Jack Wilkshare-Mesut Ozil-Mario Geotze-Zlatan Ibrahimovici-Carlos Tevez-Mario Balloteli
Rezerve: Victor Valdes-John Terry-Ramos-Van Persie-Robben-Isco-Hazard

| Catalin2001Ptg a răspuns:

4-3-3
Antrenor: Pep Guardiola
Primul 11: Iker Casilias-David Alves-David Luiz-Puyol- Gareth Balle-Jack Wilkshare-Mesut Ozil-Mario Geotze-Zlatan Ibrahimovici-Carlos Tevez-Mario Balloteli
Rezerve: Victor Valdes-John Terry-Ramos-Van Persie-Robben-Isco-Hazard