| lalabubu1995 a întrebat:

Daca ai o bicicleta cu roti pe 29 poti sa ii pun unele de 27, 5? Sau cadrul e facut special pentru 29.Si inca o intrebare, cum fac upgrade la disckul pe fata de la 160 la 180? Banuiesc ca nu merge sa scoti discul de 160 si sa il puo pe ala de 180 direct.Va rog raspundeti la amandoua, Multumeac anticipat.

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Eu cred ca poti sa pui doar ca n-ai frane ca nu ajung poate pe disk de e si merg

| AfiSport a răspuns:

Salut. poti pune roti de 27.5. Daca vrei sa pui disc de 180 trebuie sa pui un adaptor postmount de 180.