| Black13LoL a întrebat:

Salut, am o intrebare. Astazi laptopul a facut ceva fite si dintr-o data s-a oprit. Acum merge si pur si simplu dintr-o data se opreste ventilatia tot, liniste deplina. Cred ca problema este hard disckul deoarece am un led care imi indica cand functioneaza dar nu se mai aprinse. Si cand se aprinde cam 2 secunse face toate operatiile pe care le-am efectuat cand era blocat.

1 răspuns:
| blAster85 a răspuns:

Poate fi chiar ventilatorul sau e imbacsit de praf scame, da-i cu un aspirator in zona ventilatorului, sau cu un compresor, eu asa il mai curat.