| 1Chris1 a întrebat:

Daca am intrat la liceu pe profilul electronica si automatizari si dupa terminarea primului semestru din clasa a 9 a as vrea sa ma transfer la alt liceu si anume LPS(liceul cu program sportiv) as putea?

Adica ar trebui sa dau probele specifice?

Răspuns Câştigător
| stefantiby a răspuns:

Da, in mod normal orice trecere de la un profil la altul sau de la un liceu la altul se face cu examen/probe. Nu te teme nu cred ca sunt grele.

1 răspuns:
| CosteeeAfumate a răspuns:

Trebue sa ai un sport de baza. Iar tu trebuie sa ei probele ca sa poti intra.