| akex a întrebat:

Daca ati putea lua orice jucator, antrenor, presedinte ce o fi de la alta tara si sa il aduci la echipa cu care tii, care ar fi antrenorii, jucatorii, etc

6 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Jucatori as aduce pe neymar si lukaku la steaua
antrenor pep guardiola
si presedinte l-as aduce pe seicul acela de la manchester city

| costin_8115 a răspuns:

Eu i-as aduce la steaua, echipa mea preferata, pe gerrard:X si arsene wenger big grin.dar din pacate nu se poate asa ceva big grin sad

| jean4 a răspuns:

Andre Villas-Boas sa fie in continuare antrenorul lui F.C.Porto si sa vina R. Quaresma, Lisandro Lopez, Pepe, Bruno Alves, Raul Meireles, Hugo Almeida, Lucho Gonzales,( toti fosti jucatori ai lui F.C. Porto ) Cu echipa asta reunita nu ai va putea fata nici Real si Barcelona la un loc.

| danypoli95 a răspuns:

Jucatori:Messi,Casillas
Antrenoritongueep Guardiola
Presedinte:Abramovici.:d

| akex explică:

Nici nu stiu cui sa dau funda. Aveti o imaginatie bogata happy

| chelseafever a răspuns:

Mourinho la chelsealaughingagainlaughing