| Genevaaa a întrebat:

Daca azi am fost prima oara la sala, sa merg si maine si sa fac altceva sau las o zi?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai mergi peste 2 ani, stai linistit/ă, normal ca la sala mergi zilnic, altfel cum vrei sa slabesti sau sa tonifici muschii? Stind acaasa nu vei slabi,.

| Genevaaa explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nimeni nu merge zilnic zilnic.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Genevaaa):

A.ok nu stiu ca nu am mers niciodata de aceea tu ar trebui sa discuti cu antrenorul sau instructorul de acolo care te îndrumă. Esti fată?

| cehos69 a răspuns:

5 zile pe saptamana.

| Silviullet a răspuns:

Pai depinde ce faci la sala...

| AndrewR a răspuns:

Mergi 3 zile, apoi pauza. Nu este ok sa faci o grupa de muschi si imediat sa faci pauza. Pe parcurs, iti v a spune corpul cand este nevoie de pauza. Succes