| ursachy a întrebat:

Daca beau vin rosu sa zicem o data la doua saptamani cate un pahar dupa masa, si asta ocazional nu mereu si nu la fiecare doua saptamana consecutiv, are vreun efect negativ asupra suplimentului nutritiv pe care il iau? Mentionez ca ma duc la sala si iau si supliment proteic Rapid mass, vinul stopeaza suplimentul sa-si faca treaba?

3 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Stai linistit nu are nici o treaba una cu alta, dc ar stopa vinul sinteza de proteina?

| AliceAne a răspuns:

Nu are nmc pentru ca bei rar, doar sa ai grija ca suplimentele pentru masa musculara provoaca uneori acneea

| Robert7186 a răspuns:

Din cate stiu, vinul rosu este chiar recomandat dupa masa, zilnic, deci nu cred ca te va afecta
P.S.: continua se bei vin rosu, e bun