| JusTPauL a întrebat:

Dacă comand suplimente de pe myprotein.ro, îmi vin în alta tara?
Am văzut ca în Ro au preturi mai mici, și ma gândeam sa comand de acolo dar nu știu dacă vin în străinătate. Oricum am văzut ca au sucursale peste tot, dar nu știu sigur. Poate ma ajuta cei care au mai comandat în felul acesta.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Numai de ar scrie pe site ul lor... a stai ca scrie

https://www.myprotein.ro/customer-services/international-delivery.list

| JusTPauL explică (pentru suntserios):

Vad ca nu scrie Franța, dar ma gândesc ca tot undeva la 10e trebuie sa fie transportul.

| AndreiAnd97 a răspuns:

Vin si in alta tara, dar o sa fie comision!