| AmericanROM123 a întrebat:

Daca doresc sa retrag o suma de bani de pe Casa Pariurilor, insa cardul in care trebuie sa ajunga banii apartine unui minor, sunt sanse sa nu primesc banii sau sa mi se blocheze contul? Tin sa mentionez ca buletinul asociat acestui cont apartine unui major

2 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

De ce nu ai pus cardul tau? De ce te incurci cu altii?
Daca ala nu-ti mai da banii?
Sa vine pe cardul ala si sa-ti dea ala banii.

Nu are de ce ti se blocheze contul, care cont? Ca daca aveai cont tu, aveai tu card si nu mai aveai nev de cardul altuia.

| AnonimMareMareMare a răspuns:

Daca este atasat cardul contului, banii vor intra cu succes.