| vlad_2771 a întrebat:

Daca fac baschet si ma duc Si la TAEKWOANDO( Karate) in cam cat timp cresc in inaltime si cam cat?

Răspuns Câştigător
| silicalex1999 a răspuns:

Uite o sa te inalti destul de repede daca ai o varsta mai mica de 21 ani.

2 răspunsuri:
| ParadoxRO a răspuns:

Depinde de varsta si inaltimea pe care o ai, baietii cresc cam pana in jurul varstei de 21 de ani, depinde in mare parte de genetic, te ajuta si sportul dar nu foarte mult

| CreKed a răspuns:

Baga baschet cu inot si ai sa te inalti mai repede dar asta depinde si de parinti tai... daca nau mai mult de 1.80 amandoi n-ai cum sa ai tu 2 metri