| PentruCaAutomobile a întrebat:

Daca fac in fiecare zi 5 minute de exercitii de indepartare a grasimii de pe burta si 10 minute exercitii pentru abdomen (ambele sunt destul de grele), in cat timp credeti ca imi vor aparea patratelele? Mentionez ca nu sunt deloc gras.

3 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Cateva luni, 3-4.

| blaablaablaaa a răspuns:

15 minute pe zi este foarte putin. In jur de 4 luni.
Daca ai nelamuriri poti lasa un reply.

| AtateaConditii a răspuns:

Am inteles de la cineva experimentat in fitness ca nu e bine sa faci zilnic pentru ca muschii se fac cand te recuperezi, adica cand nu mai faci sport. Trebuie sa faci odata la 2-3 zile sport intens pana ai febra musculara si dupa aceea se refac tesuturile si dupa ce iti trece febra iar faci intens. Si patratele avem toti trebuie doar sa dai grasimea jos.