| BoggyP a întrebat:

Cum scap de grasimea de pe abdomen,eu nu sunt deloc gras dar am burta, ca sa zic asa..forta in abdomen am dar nu se vad,, patratelele,,.ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Ca sa se vada,, patratelele'' trebuie sa-ti intaresti musculatura, adica sa faci exercitii fizice.

| BoggyP explică (pentru Deliiiia):

Pai fac...de 4 ori pe saptamana

| Deliiiia a răspuns (pentru BoggyP):

Daca faci ttul corect, vei observa rezultatele in timp. Poti treptat sa maresti dificultatea exercitiilor.

| BoggyP explică (pentru Deliiiia):

Fac si asta, problema e ca forta am din ce ince mai mare dar...grasimea tot persista.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, poti folosi crema de slabit.