| EuEduard a întrebat:

Daca fac sala este bine ca sa iau ca supliment batoane FibroBar de la redis?
P. S Vreau sa pun masa musculara.

7 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Redis laughing produse romanesti nu-ti face mari sperante

| CeQe a răspuns:

Mananca ma batoanele alea ca dupa ce te lasi de sala faci burta ca un obez.happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru CeQe):

Sigur? Ai ceva argumente sau vorbesti din auzite?

| Cosmin86 a răspuns:

Fibrobar sunt pentru slabit, nu pentru masa musculara

| BzT a răspuns:

E bine sa iei suplimentul ala, dar nu este nici pe departe indeajuns. Fa bine si ia o "galeata" de proteine, multi zic ca alea iti fac rau dar, iti face la fel de rau carea zilnica. Ca sa-ti faci tu o idee...

| ExplainedSixinx a răspuns:

Iti spun eu ceva...incearca sa mananci de 5 ori pe zi oua fierte numai albus fara galbenus in jur de 4-6 oua, orez, friptura de pui si salate fara suplimente ca nu ai nevoie cam 600-800g de pui pe zi in jur de 150g pui la o masa, 150g branza, poti sa mananci si peste si vita fara porc si bea mult apa pe zi bea cel putin 2-3 litrii e foarte important, dar perfectioneazati exercitiile incat sa le faci perfecte cel mai important ora de culcare 23:00...nu-ti recomand suplimente eu nu am luat nimic timp de 2 ani de zile, dupa am luat doar aminoacizi doar pentru definire respecta mesele somnul si exercitiile si vei avea rezultate extraordinare, pune-te pe treaba succes.

| diannemiauu a răspuns:

Iti spun din sursa foarte sigura,crede-ma, am o ruda care are un plafar, aceste batoane Fibrobar sau Siluetbar (simple sau cu ceai verde si l-carnitina)sunt foarte bune deoarece sunt speciale pentru sportivi.am chiar acum prin casa cateva si daca tot mi-ai amintit ma duc sa iau unul dar sa stii:daca mananci un baton si bei 1 cana plina cu apa dupa, astea constituie o masa si nu trebuie sa mananci altceva! Sper sa iti foloseasca sfaturile mele!happy