| anonim_4396 a întrebat:

Daca fci zilnic exerciti pentru abdomen timp de o luna se vor vedea ceva schimbari?

7 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Bineinteles. Daca esti mai slab, o sa se vada clar mult mai bine, numai sa te tii. Fa-ti un program de 10 minute cel putin pe zi de abdomene si vei vedea schimbari

| Cosmin86 a răspuns:

Daca faci zilnic progresezi MAI LENT, nu mai rapid.

greseli tipice de incepator, mai documenteaza-te

| BracKMyhay95 a răspuns:

Gandeste-te si singur. Daca la sala trebuie sa faci 1/saptamana o grupa musculara si creste destul de bine, abdomenul nu ar trebui lucrat tot la fel? Este tot un muschi, degeaba lucrezi de 100x ca tot nu ajungi la nici un fel de progres s-au unul foarte mic.

| ionutzwk a răspuns:

Desigur ca se vor observa dar daca vei face doua luni in continuu tip de 4- 5 ori pe saptamana se vor vedea rezultate clare

| Dyanita a răspuns:

Desigur poate nu foarte mari dar cat decat da. Incearca si fa mai mult timp si atunci se vor observa schimbarile dar ce este important este sa le faci si corect pentru a te putea ajuta. happy

| Deliric95115 a răspuns:

Pai conteaza. Daca tu faci abdomene ca tampitu' (scuza-mi expresia) fara pauze/proteine nu prea o sa ai abdomen. La proteine ma refer la :
Lapte, oua, branza, carne de vita. Faci timp de 1 luna asa :
Luni : Bei apa, mananci branza cu oua ochiuri ..sau cum vrei tu cu putina branza, dupa 2 ore, te apuci de abdomene, ar fi cel mai bine sa faci 25 abdomene, apoi pauza de 30 de secunde, iti va fi de ajuns, apoi mai faci 25 si tot asa pana faci 250. Marti, din nou mananci la fel cum am specificat mai sus, peste 2 ore faci la fel. Miercuri pauza.Joi pauza.Vineri incepi ca luni, sambata ca marti, iar duminica pauza si o iei de la inceput timp de o luna, vei avea rezultate.Cel putin eu asa am facut, asa mi-a spus si mie Cosmin89 happy e foarte de treaba si este in domeniu.M-a ajutat foarte mult si chiar au dat roade exercitiile cu care m-a ajutat. Bafta.

| vodka99behappy a răspuns:

Eu fac de 5 ori pe saptamana 10 dimineata 20 dupa amiaza si 30 seara si dupa o luna am slabit vreo 3 kg si am facut toate patratelele big grin