| Tsukuyomi6 a întrebat:

Daca iau HGH SOMATROPE 15 U.I voi creste in inaltime? am 17 ani, fac sala, stretching si nu pot sa cresc deloc in inaltime.

2 răspunsuri:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Ca sa ai rezultate cand iei HGH trebuie sa iei minim200 de zile. Si ca sa cresti in inaltime in timp ce faci un ciclu de HGHla varsta ta ai avea de suferit. HGH in primul rand iti dezvolta extremitatile si organele interne si pe urma in inaltime, dovedit clinic in urma unui studiu. Deci iti recomand sa nu iei HGH si sa astepti pana treci de 40 de ani si atunci sa iei HGH atunci ai sa ai rezultate in urma administrarii HGH. Pune-te pe sport, gen bachet sau handball sau volei.

| mikeakatyson a răspuns:

Apuca-te mai bine de basket sau de inot, omule. Nu baga tot felul de cacaturi in organismul tau. De la sala nu stiu daca te inalti, dar de la basket si inot vei vedea diferente la tine si dupa o luna de antrenamente. Sanatate! Sa nu ti-o strici cu tot felul de steroizi si mai stiu eu ce, e doar un sfat. Pace! happy