| alexandru200320032003 a întrebat:

Daca imi iau o bicicleta de fitness si fac pe ea timp de 30 de minute in fiecare zi in ritm alert si tin un regim sanatos as putea slabi 2-3kg pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| Maria_Andreea_1995_X80E a răspuns:

Eu zic. Da. De ce nu? Sunt oameni care au slabit si mai mult!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu 30 minute de miscare probabil dai jos 1-2 km pe luna nu pe saptaman

| dragosbogdan001 a răspuns:

Probabil ca nu. Cam mult 2-3 kilograme. Ar veni 8-12 kg pe luna, ceea ce e destul de greu de ajuns.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Probabil da

| Gabriell1992 a răspuns:

Este greu sa te ti de el, dar daca faci exact cum ti-ai propus, da, ai sanse!