| Ana47 a întrebat:

As vrea sa stiu ce exercitii as putea face acasa pentru a slabi sau macar pentru a ma tonifia pana de sarbatori? Mentionez ca nu am foarte mult timp liber dar am o bicicleta fitness

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

In primul rand nu mai manca dulciuri si nu mai bea suc, eu am slabit 7 kg de cand nu le mai consum. In al doilea rand, incearca sa faci cel putin o ora in fiecare zi pe bicicleta. Apropo, daca faci la bicicleta si dupa te duci sa bagi 2 meniuri de KFC mai bine nu mai faci. Fast food poti manca de maxim 2 ori pe luna.