| Iriiiii a întrebat:

as vrea sa slabesc putin la picioare pana prin iunie-iulie cand o sa am banchetul. si am hotarat sa fac in fiecare zi cate 10 minute de bicicleta(fitness) si dimineata si seara. Dupa parerea voastra as putea slabi putin? Plus ca voi mai renunta la dulciuri, prajeli si alte alimente nesanatoase.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

20 de minute pe zi, cam putintel!

| Iriiiii explică (pentru MoneyMoney):

Si cam cat ar trebui sa fac? happy

| MoneyMoney a răspuns (pentru Iriiiii):

Minim 45 minute pe zi ar fi ideal! happy

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ca sa slabesti putin ti-ajunge si o clisma sau o epilare

| annaangel17 a răspuns:

Da, ai sanse. Poti face cate 200 cal in fiecare zi, daca vrei sa slabesti mai repede.

| jokerul88 a răspuns:

Ai sanse mari sa slabesti

| Slifer a răspuns:

Vei slabi toata aria soldurilor, daca asta ai nevoie esti pe calea corecta, dar fii atenta sa nu depui prea mult efort vei ajunge sa nu iti recunosti picioarele, mult succes cu antreanmentele happy P.S. ma pricep in fitnes, esti pe calea buna daca faci poti chiar sa maresti la 15 minute in fiecare zi, e bine pe la amiaza, seara nu e bine, ca te vei simti rau dupa asta

| Iriiiii explică (pentru Slifer):

La amiaza nu pot face fiindca sunt la scoala, incep la 12 sad.

| Slifer a răspuns (pentru Iriiiii):

Iti prpun sa fregventezi ore de fitnes dupa masa, ce virsta ai?

| Iriiiii explică (pentru Slifer):

14 ani.

| Slifer a răspuns (pentru Iriiiii):

Vei vedea dupa citeva ore bune de fitnes si inot muschi se vor schimba si vei avea un look de nota 10 happy in dependenta cum arati la moment nu stiu starea ta fizica de aceea nu pot spune fix in fix cum te vei schimba depinde de munca pe care o depui

| Ionutza13 a răspuns:

Eu cred ca ai sa slabesti asa dar mai poti incerca si altceva o prietena de amea a slabit mult facand asa: in fiecare zi a baut cate un pahar cu apa pe stomacul gol si pe zice trece tot a baut mai multe a 2-a zi 2 a 3-a zi 3 si tot asa pana la cinci iar apoi scadea 5 pahare 4, 3, si apoi facea 3 zile pauza. Oricum iti urez bafta la slabit happy