| lidiadinca a întrebat:

Daca nu ar fi existat sport cum credeti ca ati arata?

3 răspunsuri:
| alinutzu_6299 a răspuns:

La fel... deoarece si pentru carolling on the floor nai pomenit de un regim sanatos care e 70% din viata unui sportiv ...parca 70% nu stiu sigur

| Brâncuşi a răspuns:

Din punct de vedere al aspectului cred că mai deformaţi şi mulţi mai deshidrataţi depinde de organism şi mediul de viaţă, o seară bună!

| CristianDanM a răspuns:

Ce intrebare dar ma rog....in primul rand nu are logica deoarece daca nu am face sport am fi obezi si incapabil de mai produce unele activitati si in felul acesta si un om din preistorie si'ar da seama cum sa slabeasca facand un anumit sport ceva...