| YumiSukinanda a întrebat:

Voi credeti in vampiri? credeti ca au existat?

Răspuns Câştigător
| calutuuuu a răspuns:

Pai... pe mine m-a muscat acum cativa ani unul...

| YumiSukinanda explică (pentru calutuuuu):

Serios? da idul tau sa vb despre asta te rog mult puppy dog eyes

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Doamnee cat de pupincurista poti sa fii.Tu stiai ca eu seara ma transform in vampir? Bogdanux, chiar daca sunt vampir, sa stii ca nu eu am fost seara trecuta la tinelaughing.

| AnneBre a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Esti mai rea decat BiancaFetitzastraight face

| PotcaPădurii a răspuns (pentru AnneBre):

*devine paranoica*
Poate e ea. Poate e un vampir. Poate e scheletul profei de franceza. Poate e amantul putrezit din dulapul bunicii. Poate ca...
*lista de lucruri stupide continua*

| AnneBre a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Nu aveai casuta, nu?laughing

| PotcaPădurii a răspuns (pentru AnneBre):

Nu, vorbeam cu tine. Serios.

| AnneBre a răspuns (pentru PotcaPădurii):

straight face
Sincer, tu vezi vreo majuscula?

| PotcaPădurii a răspuns (pentru AnneBre):

Mda, parca sunt batuta in cap, uneori uit sa scriu sarcastic mode on. Uneori sar fraze intregi. Scuze*isi da cu ciocanul in cap*

| AnneBre a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Stii, uneori ma sperii.ಠ_ಠ

| PotcaPădurii a răspuns (pentru AnneBre):

Si acum o sa te sperii si mai tare cand o sa-ti spun ca vreau sa-ti multumesc pentru ca te sperii si pentru ca crezi asta despre mine.

| AnneBre a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Esti ciudata. :\

| MyihaDoolcica a răspuns (pentru calutuuuu):

Pff....nu te cred laughing

| MyihaDoolcica a răspuns (pentru calutuuuu):

Si ce ai facut? Ai fost vampir? Cum...lai chemat t uu? Dami si mie idul tau prin mesaj

26 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si cand credeam ca intrebari mai tampite nu poti pune ...ma surprinzi din nou

| YumiSukinanda explică (pentru Apache):

Tu ia mai termino freci toata lumea la creieri

| Apache a răspuns (pentru YumiSukinanda):

I-a
termin-o
.cine vorbea de frecat la creieri ...etc

| Cristianne a răspuns (pentru YumiSukinanda):

ăăăh.Rectific.TU freci pe toată lumea.

| Bogdanux a răspuns:

M-a muscat unul de cur noaptea trecuta...

| lalalalallll a răspuns:

Da, cred, acum trebuie să verific dacă e Marele Dracula în spatele meu! Vai, ce lene mi-e! O să deschid mai bine AMCAP-ul.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Mda...ai gresit categoria

| CastraveteMurat a răspuns:

Stau si ma intreb... daca tu vroiai raspunsuri serioase de ce ai pus intrebarea la T/A?straight face

| GodInLol a răspuns:

Daaa,am vazut unul in casa mea noaptea trecuta...ma muscat, cum spune bogdanux, de cur si a terminat un pic mai sus! Draga cati ani ai?

| YumiSukinanda explică (pentru GodInLol):

Mai eu va spun am 11 ani si au zis la stiri ca arheologi au facut sapaturi si au vazut multe cranii de vampiri eu v-am intrebat daca credeti nu sa spuneti prostii ia mai terminati eu va intrebat eu asa greu sa ziceti da sau nu prostilor

| Fiction a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Sora mea are 4 ani si-i mai desteapta decat tine...

| mona a răspuns:

Or fi existat candva asa cum au existat si dinozaurii pentru ca vorba aia nu iese fum fara foc, deci un simbure de adevar este