| inatorul a întrebat:

Daca nu folosesc nici un tip de suplimente inainte de antrenament pentru energie merge o gura de energizant?

Răspuns Câştigător
| bornsinner a răspuns:

Da. Doar ca "o gura" n-o sa aiba niciun efect. Poti sa bei o doza, e in regula atat timp cat nu bei si cafea, deci nu o sa consumi prea multa cafeina care sa-ti faca mai mult rau decat bine.

Oricum, nu te astepta la vreun super efect, e vorba doar de un mic boost de energie. Totusi, recomand o cafea bune in locul unui energizant (care e facut din substante ieftine plus zahar).

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu.

| siriusblack98 a răspuns:

E apa de ploaie, nu te ajuta cu nimic la antrenament.

| harukodaniel a răspuns:

Ajuta... dar problema din energizant e zaharul si taurina. Nu sunt prea bune pentru inima si in timp dauneaza, mai ales daca iei des si iti plac.
Mai bine iti faci un ceai verde sau bei o cafea. Totusi, preworkout e cel mai forta ( dar sa fie fara taurina). Parerea mea.