| Misha4217 a întrebat:

Daca te antrenezi cu greutatea corpului de exemplu pentru spate vei face numai tractiuni, pentru piept flotari....sau la pararele de cite ori pe saptamana ar trebuie sa lucrezi cred ca mai mult de 2 sau 3 ori.msl..astept rs.

4 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Cam 2 antrenamente pe saptamana pentru fiecare grupa.

| dyk3yy a răspuns:

Cam 3 zile.

| nicoalusoby a răspuns:

Este bine sa lucrezi o zi da o zi nu o sa iti faci cu corp frumos daca lucrezi regulat

| Vasea96 a răspuns:

E bine sa faci 3 zile un antrenament asa cum se cade si 3 sa te odihnesti sa faci antrenamentele peste o zi ca sa dovedeasca organismul sa se restabileasca, daca vrei o sa reusesti am eu un prieten care intr-un an are o masa musculara ft frumoasa doar de la bara, paralele si flutari, daca este dorinta o sa reusesti, bafta