| Misha4217 a întrebat:

Ce ziceti daca daca fac de 3 ori pe saptamana tractiuni flotari... flotari la pararele ..numai cu greutatea corpului si gantere ar ajuta ceva /si nu nu strica daca e de 3 ori.sapt

5 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

O sa te ajute la inceput, dupa ce treci de 12-15 repetari nai sa mai pui masa

| mihaelutzamy a răspuns:

O data pe saptamana ar fi suficient

| cristi1505 a răspuns (pentru mihaelutzamy):

Si o sa se dezvolte in 50 de ani daca face o data pe saptamana!

| FuriousMadalin96 a răspuns:

Ajuta cateva luni,ceva masa, definire, forta, tractiu, flotari poti face aproape in fiecare zi.

| eye6eye a răspuns:

Sal
eu iti dau un sfat sa faci in fiecare zi cate ceva de exemplu Luni lucrezi la picioare Marti la abdomen Miercuri la brate cam asa ceva eu merg la sala zilnic si asa mi-au zis sa fac. Sper ca te-am ajutat.