| NicklausMikaelson a întrebat:

Dati-mi niste sfaturi despre un orar de alergat.
Mentionez ca sunt la inceput (Nu am mai alergat de ceva vreme)
(15 Ani. 1.93.90+Kg.Fumez(Mentionez asta deoarece stiu ca afecteaza rezistenta si se pare ca asa esad )

Eu am inceput de saptamana trecuta sa alerg cate 1 ora in parc.Asa cum pot eu.60 minute de efort fizic

Daca tot ma ajutati cu orarul; imi puteti spune cam cate kcalorii pot arde in 60 minute de alergat cu pauze de 5 minute (in cat timp dau si eu de patratelele mele ascunse inca de la nasterelaughing )

1 răspuns:
| whatevernvm a răspuns:

Alergatul dimineata e cel mai bun, dar si seara dupa 6. Daca faci cate o ora sau macar 40 de minute e ok happy