| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste exercitii pentru gambe care le pot face prin casa, vreau sa-mi antrenez picioarele dar nu vreau sa arate umflate ca la culturisti happy

Răspuns Câştigător
| ghiolbitza a răspuns:

Frate eu stau la etajul 4 si urc si cobor scarile pe varfuri. Mi-am definit gambele si coapsele foarte fain. Nu pui toata talpa pe scara, nici la urcat nici la coborat, pui doar varful piciorului si ridici. E destul de dificil, e destul de ciudat, dar ai sa vezi ca e super eficient. Bafta!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ca sa le ai umflate ca la culturisti trebuie sa mananci 2 kg de carne pe zi, multe suplimente + ceva steroizi, ceea ce nu e cazul la tine.
Lucreaza-le cat de intens vrei, NU o o sa le ai precum culturistii

| abyy95 a răspuns:

Pentru gambe...fa miscari repetate pe varfuri adica.te ridici pe varfuri cate 60 1 serie.winking te ridici pe varfuri te lasi usor.si tot asa.succes